Zdeňka Selingerová

Přemyslov 166

788 11 Přemyslov - Loučná nad Desnou

GPS: 50°6'26.62"N, 17°3'44.21"E

Mob.: +420 603 156 556

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  

Jak se k nám dostanete?

  

Cesta z Brna

Vyškov - Prostějov - Olomouc – Šumperk - Velké Losiny – Loučná nad Desnou, kde odbočíte za mostkem na Přemyslov a Nové Losiny

Cesta z Prahy

Hradec Králové – Vamberk – Králíky - Hanušovice - Jindřichov – Nové Losiny – Přemyslov

 

Ubytování

 

Modul ubytovani  

 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, celkem pro 12 osob. Dále je Vám k dispozici společenská místnost s kachláky, plně vybavenou kuchyní, TV, DVD přehrávačem a vstupem na rozlehlou terasu. Po celé chalupě je pokrytí signálem WiFi.

 

 

Zimní vyžití

 

  

Pouze 200 metrů, které dojedete z chalupy na lyžích, se nachází hlavní sjezdovka Ski areálu Přemyslov, který disponuje čtyřsedačkovou lanovkou, černou, červenou, žlutou i modrou sjezdovkou. Dětská sjezdovka se nachází přímo proti Roubence. Nechybí ani strojově upravené běžkařské stopy.

 

 

Letní vyžití

 

 

 

  

Poloha Roubenky umožňuje vyrazit na horské túry přímo z chalupy. Vyžití najdou jak klasičtí turisti, tak i příznivci Nordic Walkingu, jehož výuku s licencovaným instruktorem lze u nás zajistit. V neposlední řadě si na své přijdou i cyklisti. V blízkém okolí najdete i různá sportoviště (kurt s umělým povrchem 200m), památky, kulturní akce nebo jeden ze sedmi divů Česka.

NOVĚ K DISPOZICI SAUNA

 

20170105 124234-001

 

Nově pro Vás máme k dispozici krásnou pravou finskou saunu.

 

Topení dřevem.
 

Chlazení v potoku nebo ve sněhu.Copyright © 2013-2019 JD Roubenka Jeseníky