O Roubence

  

Nová roubená chalupa nacházející se v CHKO Hrubého Jeseníku, přímo u lyžařského Ski areálu Přemyslov, který patří mezi nejmodernější lyžařské areály alpského typu se 4 sedačkovou lanovkou a nejdelší osvětlenou sjezdovkou na Moravě (1.250m)

 

 

Na vybudování této krásné roubené chalupy, citlivě zakomponované do krajiny, jsme se podíleli vlastními silami s použitím tradičních pracovních postupů, přírodních materiálů a dřeva z místních zdrojů, Láska a péče, kterou jsme věnovali každému detailu, se odráží v útulné atmosféře, která na Vás dýchne hned po příjezdu k nám.

image2992 

Ti z vás, kteří hledáte azyl před každodenním shonem jistě osloví nejen poloha na samé hranici přírodní rezervace, kam se můžete vydávat na toulky nedotčenou přírodou, ale i možnost trávit čas se svými blízkými na velkorysé terase Roubenky, rušený pouze zurčením horského potůčku pod vámi nebo v útulném interiéru, kterému dominují stylová kachlová kamna, jimiž lze vytápět celý objekt.

 

Neopakovatelnou atmosféru večera s praskajícím dřevem v „kachlákách“ určitě ocení i ti, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v sedle kola či na pěších túrách v letní sezóně nebo na sjezdovkách a běžkách v zimě. V letních měsících lze využít i kurtu na volejbal nebo nohejbal, který se nachází 200m od roubenky. U roubenky se vyřádí i děti - k dispozici je pískoviště, houpačka, malý dětský bazén (i když děti se nejraději ráchají v potoce).

Ubytování

 

Modul ubytovani  

 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, celkem pro 12 osob. Dále je Vám k dispozici společenská místnost s kachláky, plně vybavenou kuchyní, TV, DVD přehrávačem a vstupem na rozlehlou terasu. Po celé chalupě je pokrytí signálem WiFi.

 

 

Zimní vyžití

 

  

Pouze 200 metrů, které dojedete z chalupy na lyžích, se nachází hlavní sjezdovka Ski areálu Přemyslov, který disponuje čtyřsedačkovou lanovkou, černou, červenou, žlutou i modrou sjezdovkou. Dětská sjezdovka se nachází přímo proti Roubence. Nechybí ani strojově upravené běžkařské stopy.

 

 

Letní vyžití

 

 

 

  

Poloha Roubenky umožňuje vyrazit na horské túry přímo z chalupy. Vyžití najdou jak klasičtí turisti, tak i příznivci Nordic Walkingu, jehož výuku s licencovaným instruktorem lze u nás zajistit. V neposlední řadě si na své přijdou i cyklisti. V blízkém okolí najdete i různá sportoviště (kurt s umělým povrchem 200m), památky, kulturní akce nebo jeden ze sedmi divů Česka.

NOVĚ K DISPOZICI SAUNA

 

20170105 124234-001

 

Nově pro Vás máme k dispozici krásnou pravou finskou saunu.

 

Topení dřevem.
 

Chlazení v potoku nebo ve sněhu.Copyright © 2013-2019 JD Roubenka Jeseníky