POKOJE / VYBAVENÍ

Roubenka nabízí ubytování pro 12 osob ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V přízemí objektu předsíň s botníkem, z které se vchází do společenské místnosti s kachlovými kamny, které vytápí celý objekt, plně vybavená kuchyň (elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnka, kávovar Nespresso, toustovač, topinkovač, veškeré nádobí), velký jídelní stůl a dvoulůžko k odpočinku, TV, DVD, rádio s gramofonem. Ze společenské místnosti je přístup na velkou terasu, na které je posezení a výhled na protější lyžařský svah.

image3013 

 

V patře objektu se nachází 2x dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, 2x čtyřlůžkový pokoj se soc. zařízením, z toho vždy 2 lůžka v mezonetu.
Pokoje jsou vybaveny krom lůžek i posezením, nočními stolky s lampičkou a lůžkovinami.

 

image3002  

 

K chalupě patří i uzamykatelná kolárna / lyžárna, která je hostům k dispozici.

 Kulna2

 

Po celé chalupě je pokrytí signálem WiFi.

 

Ubytování

 

Modul ubytovani  

 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, celkem pro 12 osob. Dále je Vám k dispozici společenská místnost s kachláky, plně vybavenou kuchyní, TV, DVD přehrávačem a vstupem na rozlehlou terasu. Po celé chalupě je pokrytí signálem WiFi.

 

 

Zimní vyžití

 

  

Pouze 200 metrů, které dojedete z chalupy na lyžích, se nachází hlavní sjezdovka Ski areálu Přemyslov, který disponuje čtyřsedačkovou lanovkou, černou, červenou, žlutou i modrou sjezdovkou. Dětská sjezdovka se nachází přímo proti Roubence. Nechybí ani strojově upravené běžkařské stopy.

 

 

Letní vyžití

 

 

 

  

Poloha Roubenky umožňuje vyrazit na horské túry přímo z chalupy. Vyžití najdou jak klasičtí turisti, tak i příznivci Nordic Walkingu, jehož výuku s licencovaným instruktorem lze u nás zajistit. V neposlední řadě si na své přijdou i cyklisti. V blízkém okolí najdete i různá sportoviště (kurt s umělým povrchem 200m), památky, kulturní akce nebo jeden ze sedmi divů Česka.

NOVĚ K DISPOZICI SAUNA

 

20170105 124234-001

 

Nově pro Vás máme k dispozici krásnou pravou finskou saunu.

 

Topení dřevem.
 

Chlazení v potoku nebo ve sněhu.Copyright © 2013-2019 JD Roubenka Jeseníky