UBYTOVACÍ PODMÍNKY

Závazné všeobecné smluvní podmínky pronájmu.

Nájemce si chalupu pronajímá ke krátkodobému rekreačnímu pobytu. Chalupou jako místem pronájmu se myslí společenská místnost s kuchyní (kuchyň k dispozici pouze pří pobytech delších než 2 dny) v přízemí s terasou, celé I. nadzemní podlaží včetně mezonetu. Součástí pronájmu je i soukromý pozemek s venkovní terasou, lyžárna / kolárna, ohniště, potok a parkovací místo pro několik aut.

Nájemce je povinen udržovat a zanechat objekt, který si pronajal, v čistém a původním stavu. Pokud nebude objekt zpět předán v původním stavu, bude nájemci účtován poplatek ve výši 500 CZK. Prosíme o přezouvání v předsíni chalupy, obzvlášť v lyžařské obuvi je vstup do obytné části přísně zakázán. V celém objektu je přísný zákaz kouření. Způsobí-li nájemce škodu, musí nájemce tuto skutečnost neprodleně sdělit pronajímateli. Bude-li před odjezdem nájemce zjištěná škoda, je pronajímatel nebo jeho oprávněný zástupce, oprávněn žádat náhradu škody na místě na úkor složené kauce, nebo přímým zaplacením vyčíslené škodní částky hotově.

Jako zajištění (kauci) je povinen nájemce zaplatit před nástupem do rekreačního objektu částku ve výši 3 000 CZK v hotovosti oproti předání klíčů od objektu. Tato kauce bude v hotovosti vrácena nájemci při převzetí roubenky zpět pronajímatelem.

Maximální počet ubytovaných (12 lůžek) nesmí být nájemcem překročen bez předchozí dohody. Přicestuje-li nájemce s větším počtem osob než je maximálně dohodnutý počet, je pronajímatel oprávněn požadovat zvláštní náhradu (doplatek). Pokud pronajímatel zjistí v průběhu pobytu porušení ustanovení těchto podmínek, zejména v počtu ubytovaných osob, je oprávněn požadovat náhradu (doplatek), nebo ukončit pobyt všech ubytovaných osob.

Nástup na pobyt je možný od 15hodin a odjezd do 10h (platí pro celotýdenní pobyty, v případě prodloužených víkendů, víkendů a jiných individuálních pobytů jsou časy po dohodě s pronajímatelem).

V pronajímaném objektu je pod hrozbou okamžitého ukončení pobytu zakázáno kouření, užívání drog či jiných psychotropních látek.

 

Platba za pobyt

Záloha ve výši 50% je splatná do 14 dní od objednávky. Druhých 50% je splatných 30 dní před příjezdem. Platba je prováděna vždy na bankovní účet pronajímatele – č.ú.: 3400572001/5500 a nájemce do poznámky pro příjemce uvede příjmení nájemce.V den nástupu bude nájemcem zaplacena vratná kauce ve výši 3 000 CZK v hotovosti při převzetí objektu.

Stornovací podmínky                                 

Zrušení více než 14 dní před příjezdem propadá záloha
Zrušení od 14 dní před příjezdem 70%
Zrušení od 7 dní před příjezdem 100%.V případě, že potenciální nájemce za sebe zajistí náhradu, se storno poplatky neplatí.

Závěrečná ustanovení

Nájemce odpovídá za všechny členy s ním sdílející pronajatý objekt a za jejich chování a případné škody, které způsobí. Případnou vzniklou škodu, nebo ztrátu či poškození objektu či jeho vybavení, bude pronajímatel uplatňovat a vymáhat pouze po nájemci.

Ubytování

 

Modul ubytovani  

 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, celkem pro 12 osob. Dále je Vám k dispozici společenská místnost s kachláky, plně vybavenou kuchyní, TV, DVD přehrávačem a vstupem na rozlehlou terasu. Po celé chalupě je pokrytí signálem WiFi.

 

 

Zimní vyžití

 

  

Pouze 200 metrů, které dojedete z chalupy na lyžích, se nachází hlavní sjezdovka Ski areálu Přemyslov, který disponuje čtyřsedačkovou lanovkou, černou, červenou, žlutou i modrou sjezdovkou. Dětská sjezdovka se nachází přímo proti Roubence. Nechybí ani strojově upravené běžkařské stopy.

 

 

Letní vyžití

 

 

 

  

Poloha Roubenky umožňuje vyrazit na horské túry přímo z chalupy. Vyžití najdou jak klasičtí turisti, tak i příznivci Nordic Walkingu, jehož výuku s licencovaným instruktorem lze u nás zajistit. V neposlední řadě si na své přijdou i cyklisti. V blízkém okolí najdete i různá sportoviště (kurt s umělým povrchem 200m), památky, kulturní akce nebo jeden ze sedmi divů Česka.

NOVĚ K DISPOZICI SAUNA

 

20170105 124234-001

 

Nově pro Vás máme k dispozici krásnou pravou finskou saunu.

 

Topení dřevem.
 

Chlazení v potoku nebo ve sněhu.Copyright © 2013-2019 JD Roubenka Jeseníky